کتاب 504

پکیج کامل آموزش 504 لغت زبان انگلیسی

این کتاب شامل ۴۲ درس است که در هر درس به آموزش ۱۲ کلمه می پردازد. لغات هر درس با فیلم و انیمیشن و فایل صوتی و کتاب الکترونیک ارائه می شود این کتاب پرکاربردترین کلمات در زندگی و مکالمات روزمره را گردآوری کرده است. یکی از ویژگی های بازر این این دوره این است که هر یک از کلمات بارها و بارها در پکیج تکرار شده اند تا زبان آموزان فرصت بیشتری برای آشنا شدن با آنها داشته باشند.

ویدئو

پادکست

متن

300,000 تومان

200,000 تومان

کتاب لغت 504 را بخرید و پکیج مکالمه و گرامر مبتدی را به صورت هدیه و رایگان از طرف ما دریافت کنید.

خلاصه دوره:

کتاب 504 واژه علاوه بر اینکه در آزمونهای مختلف کاربرد دارد، برای همه افرادی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند نیز می‌تواند سودمند باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگیها و فواید کتاب 504 واژه ضروری این است که هر کلمه جدید، بارها و بارها در سراسر دوره تکرار می‌شود تا فراگیر فرصت بیشتری برای آشنایی با آن پیدا کند.

مجموع زمان آموزش : بیش از 6 ساعت

سرفصل‌های آموزش:

درس اول: Abandon – Keen – Jealous و …​
درس دوم: Corpse – Conceal – Dismal و …​
درس سوم: Typical – Minimum – Scarce و …
درس چهارم: Vapor – Eliminate – Villain و …
درس پنجم: Tradition – Rural – Burden و …​
درس ششم: Approach – Detect – Defect و …
درس هفتم: Postpone – Consent – Massive و …
درس هشتم: Exaggerate – Amateur – Medicore و …

پیش‌نمایش رایگان:

شما می‌توانید قبل از خرید دوره، یک دوره را به صورت کامل و 5 دوره را به صورت پیش‌نمایش، رایگان دانلود کرده و کیفیت آموزش را بررسی کنید…
5

6 دقیقه و 51 ثانیه

درس پنجم: Tradition - Rural - Burden و ...

26

8 دقیقه و 56 ثانیه

پیش‌نمایش درس بیست‌وششم : Possible - Compel - Beckon و ...

32

8 دقیقه و 16 ثانیه

پیش‌نمایش درس سی و دوم : Refer - Distress - Diminish و ...

36

9 دقیقه و 13 ثانیه

پیش‌نمایش درس سی و ششم : Prompt - Hasty - Scorch و ...

39

9 دقیقه و 35 ثانیه

پیش‌نمایش درس سی‌ونهم: Unearth - Deport - Coincidence و ...

42

8 دقیقه و 13 ثانیه

پیش‌نمایش درس چهل و دوم: Maintain - Snub - Endure و ...

سوالات پرتکرار

دوره‌های دیگر انگلیش‌بای‌رُز

توضیحاتی درباره پکیج 504 واژه زبان انگلیسی

504 واژه چیست؟ چرا یادگیری با پکیج کتاب 504 واژه زبان آسان‌تر از دیگر روش‌های یادگیری است؟ آموزش ویدئوی کتاب 504 واژه به چه صورت ممکن است؟ زبان آموز به چه صورت می‌تواند 504 واژه را در مدت زمان کوتاهی حفظ کند؟ این دست سوالات همیشه در سر زبان آموزان وجود دارد. اگر شما به تازگی قصد یادگیری زبان انگلیسی دارید و می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی 504 واژه اصلی زبان انگلیسی را مثل آب خوردن یاد بگیرد در این مقاله از وب سایت انگلیش بای رز با ما همراه باشید تا روشی سریع و آسان را پیش روی شما قرار دهیم. عمل به توصیه‌های انجام شده در این مقاله شما را یک سر و گردن از دیگر زبان آموزان جلو خواهد انداخت.
کتاب 504 واژه چیست؟
اگر در حال مطالعه این مقاله هستید احتمالا یا قرار است فرآیند زبان آموزی را به تازگی شروع کنید یا اینکه در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید. شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین کتاب‌های واژه آموزی در زبان انگلیسی این کتاب است. این کتاب یکی از محبوب‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین کتاب‌ زبان برای یادگیری 504 واژه است. اگر بخواهیم در رابطه سطح این کتاب صحبت کنیم باید بگوییم که سطح این کتاب متوسط است و بسیاری از آموزش دهندگان زبان انگلیسی این کتاب را به زبان آموزان خود توصیه می‌کنند.
در این کتاب همان طور که از نام کتاب مشخص است پکیج لغات 504 واژه از زبان انلگیسی که بسیار کاربردی و ضروری است آموزش داده می‌شود. شما با یادگیری این 504 واژه با بسیاری از کلمات پایه‌ای زبان آشنا خواهید شد و به راحتی می‌توانید مشتقات این کلمات را به ذهن بسپارید. در ادامه در رابطه با نحوه یادگیری این کتاب اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد.
چرا کتاب 504 واژه زبان را باید یاد بگیریم؟
در اولین قدم برای یادگیری هر زبانی نیاز است که در ابتدا حروف و کلمات آن زبان را شناخت و پس از آن به سراغ مراحل بعدی آموزش زبان انگلیسی یعنی یادگیری دستور زبان و دیگر موارد رفت. چرا که بدون یادگیری کلمات قدمی در راه یادگیری آن زبان بر نخواهیم داشت. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای یادگیری این کتاب را می‌توان خرید پکیج کتاب 504 واژه زبان وب سایت انگلیش بای رز در نظر گرفت. شما با یادگیری پکیج 504 واژه زبان به راحتی می‌توانید این 504 واژه را در مدت زمان کوتاهی از بر شوید و بدون دغدغه یادگیری دیگر واژگان زبان، مسیر رشد و پیشرفت در یادگیری زبان را برای خود هموارتر کنید.

پس گفتم که لازمه یادگیری هر زبانی آشنایی درست و اصولی با کلمات آن زبان است. در این کتاب شما با 504 واژه اصلی زبان انگلیسی به خوبی آشنا خواهید شد و خواهید توانست به سراغ مهارت‌های بعدی مانند آموزش اسپیکینگ، خواندن و نوشتن بروید.

واژگان زبان انگلیسی را به چه روشی به یاد بسپاریم؟
اهمیت حفظ دائمی لغات انگلیس به دلیل فرار بودن زیاد است. اگر شما نتوانید روشی را استفاده کنید تا به وسیله آن لغات زبان را به صورت دائمی در حافظه نگه دارید بی شک در آینده دچار مشکل خواهید شد. یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای یادیگری واژگان استفاده از روش کدینگ است. یعنی شما باید پس از شنیدن یک کلمه از زبان یک کد به آن در زبان مادری اختصاص دهید. به عنوان مثال شما برای یادگیری و به خاطر سپردن کلمه Abandon در زبان انگلیسی می‌توانید با کدینگ بند را رهان کن! این واژه را که معنی ترک کردن می‌دهد را به خاطر بسپارید.
اگر کمی قدرت تصور شما بالا باشد به راحتی می‌توانید کلمات زیادی را به صورت دائمی به خاطر بسپارید. البته ناگفته نماند که این تصویر سازی ها با زبان مادری گاهی سخت و مشکل خواهد شد چرا که پیدا کردن کلماتی هم آوا با برخی از این کلمات بسیار مشکل است. خبر خوب آن که آموزش دهندگان زبان انگلیسی پس از صرف زمان زیادی این کلمات را پیدا کرده‌اند و شما تنها با استفاده و پیروی از این موارد می‌توانید لغات را به خاطر بسپارید.
چرا پکیج کتاب 504 واژه زبان انگلیسی انگلیش بای رز؟
حال که با اهمیت این کتاب به خوبی آشنا شدید لازم است که در رابطه با چرایی انتخاب این پکیج آشنا شوید. اگر کمی با وب سایت ما آشنا باشید به احتمال زیاد درک خواهید کرد که شیوه و متدهای آموزشی ما برای آموزش زبان به زبان آموزان متفاوت از دیگر آموزش دهندگان زبان است. ما در پکیج کتاب 540 واژه زبان انگلیسی سعی کردیم مخاطب را بدون درگیر کردن با دیگر موارد، به راحتی با این واژه گان آشنا کنیم. همان طور که عنوان شد شما پس از یادگیری این کلمات می‌توانید سرعت زبان آموزی خود را چندین برابر کنید. پس اگر قصد انتخاب روشی آسان برای به یاد سپاری دایره لغات مختلف دارید، خرید پکیج 504 واژه زبان انگلیسی انگلیش بای رز انتخاب درستی برای شما می‌تواند باشد.
پکیج کتاب 504 واژه زبان و آزمون‌های تافل و آیلتس
اگر هدف نهایی شما از یادگیری لغات زبان آمادگی برای آزمون‌های زبان انگلیسی مانند تافل و آیلتس( برای کسب اطلاعات در رابطه با ثبت نام آزمون آیلتس کلیک کنید) باشد به راحتی می‌توانید با استفاده از این پکیج آموزش لغات زبان آمادگی خود را برای این آزمون‌ها بیشتر کنید. البته ناگفته نماند که آمادگی برای این آزمون‌ها زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. و خرید کتاب و جزوه 504 واژه و یادگیری آن تنها نقطه شروع برای این آزمون خواهد بود.
چگونگی حفظ کردن لغات کتاب 504 واژه
یکی از مشکلات اصلی افراد در مورد حفظ کردن لغات کتاب۵۰۴ واژه این است که پس از گذشت چند مدت کلماتی را که حفظ کرده‌ بودند، فراموش خواهند کرد و حفظ کردن مجدد این لغات کاری کسل کننده می‌شود. در ادامه به روش‌هایی اشاره خواهیم کرد که به حفظ و یادگیری راحت‌تر و سریع نه فقط لغات کتاب 504 واژه، بلکه همه‌ی لغات در زبان انگلیسی کمک خواهد کرد.
روش اول: جمله‌سازی با لغات
برای حفظ کردن لغات تلاش کنید که آن‌ها را در جملات به کار برده و با کمک جملات آن‌ها را به خاطر بسپارید. بهتر است جملاتی را انتخاب کنید که در رابطه با زندگی روزمره خودتان باشد تا یادگیری آن ساده ‌تر و سریع‌تر شود.
مغز شما چیزی را که مربوط به اتفاقات واقعی و روزمره‌ زندگی‌تان نزدیک‌تر باشد را سریع‌تر پردازش خواهد کرد، در نتیجه راحت‌تر می‌توانید آن را به یاد آورید. واقعی بودن جملاتی که انتخاب کرده‌اید به شما کمک خواهد کرد که در هنگام بازخوانی آن‌ها، همان شرایط را تجسم کرده و معانی کلمات در ذهن شما پیوسته باقی بماند.
روش دوم: حفظ کردن واژه‌ها با کمک نمانیک
لغتی را که انتخاب کرده‌اید به یک کلمه مشابه در زبان اصلی و مادری خود ربط دهید. به عنوان مثال کلمه burden به معنی بار است. شما با دیدن آن به یاد کلمه (بردن) یا (چیزی یا باری را از جایی به جای دیگر بردن) می‌افتید.
به این روش نمانیک گفته می‌شود و مدت‌های زیادی است که مردم در همه جهان از این روش استفاده کرده و از نتیجه آن راضی هستند.
روش سوم: استفاده از فلش کارت برای تقویت لغات زبان انگلیسی
اگر شما از حافظه تصویری خوبی برخوردار هستید پیشنهاد می‌شود از فلش کارت استفاده کنید. یکی از مزیت‌های این روش این است که به ساده‌گی می‌شود آن‌ها را همیشه و در هر جایی با خود داشته باشید و در زمان‌هایی که در تاکسی، اتوبوس، مترو و یا در هر مکان دیگری که به سر می‌برید با استفاده از آن به تقویت زبان خود بپردازید.

12 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید