پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته (دوره جامع)

این دوره جامع ترین پکیج خودآموز زبان انگلیسی در کشور هست که توسط استاد سیران احمدپور طراحی شده است.
این پکیج شامل دوره های مکالمه و گرامر از مبتدی تا پیشرفته ، کتاب لغت ضروری 504 و مجموعه شش جلدی کتاب ۴۰۰۰ واژه ( ویرایش اول ) می باشد که با شیوه ی بسیار نوین و کاملاً استاندار طراحی شده.

با مطالعه پکیج جامع خودآموز وب سایت انگلیش بای رز این تضمین را به زبان آموزان می دهیم که دیگر نیاز به هیچ کلاس ، دوره و منبع جانبی نخواهند داشت . تهیه پکیج جامع در وب سایت به صورت فلش مموری هست که از طریق اداره پست و درب منزل دوره را دریافت می کنند زبان آموزان میتوانند اطلاعات فلش مموری را درکامپیوتر یا لپ تاپ خود ذخیره کنند و دوره ها را مطالعه کنند.

سرفصل های دوره جامع آموزش زبان انگلیسی از سایت انگلیش بای رز

1. دوره مکالمه و گرامر سطح مبتدی

2. دوره مکالمه و گرامر سطح متوسط

3. دوره مکالمه و گرامر سطح پیشرفته

4. آموزش کتاب لغت ضروری 504

5. آموزش جلد اول کتاب 4000 واژه

6. آموزش جلد دوم کتاب 4000 واژه

7. آموزش جلد سوم کتاب 4000 واژه

8. آموزش جلد چهارم کتاب 4000 واژه

9. آموزش جلد پنجم کتاب 4000 واژه

10. آموزش جلد ششم کتاب 4000 واژه

سوالات متداول دوره جامع آموزش زبان

برای ثبت نام شماره تماس خود را در فرم پایین صفحه وارد کنید تا کارشناسان سایت با شما تماس بگیرند.

پکیج جامع به صورت خودآموز است و شامل 10 دوره ی آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته است

دوره مکالمه و گرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته ، کتاب لغت ضروری 504 و مجموعه ی شش جلدی کتاب 4000 واژه ( ویرایش اول )

تمامی دوره ها به شیوه ی کاملاً نوین و استاندارد طراحی شده اند و هر دوره شامل فایل صوتی ، کتاب الکترونیک ( فایل pdf) و فایل ویدیویی است

آموزش اصلی دوره ها با فیلم است و تمامی دوره ها با فیلم و انیمیشن و کارتون طراحی شده است و دارای زیرنویس فارسی و انگلیسی است

اطلاعات پکیج جامع در یک عدد فلش مموری ذخیره شده است و از طریق پست پیشتاز برای زبان آموزان ارسال میشود و زبان آموزان بسته ی آموزشی را درب منزل دریافت می کنند و همچنین در تمامی کانال های تلگرامی دوره ها عضو خواهند شد.

بخش هایی از دوره

به زودی در این بخش دموهایی از دوره قرار خواهد گرفت…

سیران احمدپور

من (سیران احمدپور) کی هستم؟

 سیران احمدپور هستم کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با ده سال سابقه در بهترین موسسه های آموزشی کشور ، از سال ۹۷ آموزش زبان انگلیسی را به صورت آنلاین آغاز کردم و وب سایت خود را با نام انگلیش بای رز تأسیس کردم . در طول این مدت مهمترین دوره های آموزشی از جمله مکالمه و گرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته ، کتاب لغت ۵۰۴ و مجموعه شش جلدی کتاب ۴۰۰۰ واژه ( ویرایش اول ) را با شیوه کاملاً نوین و استاندارد همراه با فیلم طراحی کردم و به امید خدا دوره های آموزشی بیشتری هم به وب سایت اضافه خواهد شد

پشتیبانی حرفه ای

پاسخگویی به سوالات از طریق تلگرام توسط مدرس

پاسخگویی به سوالات از طریق واتساپ توسط مدرس

نظرات زبان آموزها

واقعاً روی دوره ها خیلی کار شده ، سطح زبانم خیلی خوب شده

غلامرضا جنگی
زبان آموز

من دوره ها رو در لپ تاپم ذخیره کردم ، واقعا این شیوه آموزش را میپسندم

مجید آرمین
زبان آموز

وقتی وب سایت شما را دیدم میتوانم با جرأت بگویم بینش و تصورم نسبت به یادگیری زبان تغیر کرد و واقعاً از دوره های نهایت استفاده رو بردم و زبانم خیلی بهتر شده

جواد ابراهیمی
زبان آموزش

من قبلا کتاب ۴۰۰۰ واژه جلد اول را داشتم ولی انتظار نداشتم این مجموعه بینظیر در کشور با فیلم طراحی شده باشد وقتی با وب سایت شما آشنا شدم بیصبرانه منتظر بودم دوره های شما را تهیه کنم

کیومرث آزرنگ
زبان آموزش

استاد احمدپور آموزش زبان انگلیسی با فیلم خیلی کاربردی هست و بیشتر دوره های شما را تهیه کردم ، ممنون از زحمات تون

آرمان شالیپور
زبان آموز

استاد احمدپور من خیلی وقت بود دنبال آموزش ویدیویی مجموعه شش جلدی چهار هزار واژه میگشتم ، نحوه آموزش شما را خیلی دوست دارم

سعید عباسپور
زبان آموز

من دوره های مکالمه شما را تهیه کردم عالی بود ممنونم از زحمات شما

محمد رضا رضائیان
زبان آموز

استاد من هر شش جلد مجموعه ۴۰۰۰ واژه را تهیه کردم واقعا سطح لغاتم ارتقا پیدا کرده ، سپاسگزارم از شما

علی افراز
زبان آموز

سلام استاد من جلد اول رو تهیه کردم و شیوه آموزش با فیلم خیلی کاربردی هست

فاطمه دهقان
زبان آموز

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان سایت با شما تماس بگیرند.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته (دوره جامع)

خرید پکیج آموزشی زبان انگلیسی و استفاده از آن یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری این زبان بین المللی و درک اصول و مفاهیم آن است. چراکه این پکیج‌ها تمامی نکات و موارد مربوط به زبان انگلیسی را در بر گرفته و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها به درک عمیق و صحیحی از این زبان دست یابید. مجموعه‌های بسیار زیادی در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند که هر کدام سعی دارند بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را به صورت جامع و کامل طراحی کرده و در اختیار متقاضیان قرار دهند. یکی از بهترین این مراکز مجموعه انگلیش بای رز است.

با ورود به وب سایت این مجموعه به آدرس Englishbyrose.com به بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه دسترسی خواهید داشت و یا می‌توانید در یک دوره فشرده زبان انگلیسی شرکت کنید.
در این مقاله به ارائه مطالبی در زمینه جامع‌ترین پکیج آموزش زبان انگلیسی خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین ویژگی‌های آن را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی موسسه انگلیش بای رز یکی از بهترین بسته‌های آموزشی است که می‌توانید برای خرید در نظر بگیرید. این بسته جامع از ۱۰ دوره آموزش زبان انگلیسی به وجود آمده و مواردی از قبیل مکالمه‌ها و گرامرهای این زبان از سطوح مبتدی تا متوسط و پیشرفته را در بر گرفته است.
علاوه بر آن بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی موسسه انگلیش بای رز یک کتاب لغت با ۵۰۴ کلمه نیز دارد و دربرگیرنده ۶ جلد کتاب با ۴ هزار واژه کاربردی و قابل استفاده است. به همین دلیل جامع‌ترین پکیج خودآموز زبان انگلیسی در کشور شناخته شده و بسیاری از علاقمندان به یادگیری این زبان آن را برای خرید در نظر می‌گیرند.
با مطالعه این منبع نیازی به مطالعه دیگر منابع نخواهید داشت و یا لازم نیست مدت زمان زیادی را صرف کرده و به دنبال منابع جامع در این زمینه باشید. چراکه بهترین پکیج زبان انگلیسی انگلیش بای رز تمامی نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ داده و تنها کافی است به خرید این بسته دست بزنید.
برای خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی انگلیش بای رز نیز دغدغه و نگرانی نخواهید داشت و پس از خرید، بسته مورد نظر به شکل یک فلش مموری و با کمک پست پیشتاز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مزایای خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی

در حال حاضر عده زیادی از افراد به دنبال یادگیری و آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی هستند. با این حال شرایط زندگی اجازه نمی‌دهد که این افراد به هدف خویش دست پیدا کنند. از سوی دیگر ممکن است مشغله‌ها و گرفتاری‌های روزمره اجازه شرکت در کلاس زبان را به این افراد ندهد.
برخی نیز امکان رفت و آمد به کلاس‌های زبان انگلیسی را ندارند و یا به دلیل دور بودن از سطح شهر، ترافیک و نیاز به صرف وقت و حوصله فراوان انگیزه‌ای برای شرکت در این کلاس‌ها پیدا نکنند. مجموعه انگلیش بای رز به این دغدغه‌ها بی‌توجه نبود و پکیج آموزشی خود را برای پاسخگویی به نیازهای این دسته از علاقمندان فراهم کرده است.
این پکیج‌ها به شما کمک می‌کنند تا زبان انگلیسی را به شیوه‌ای خودآموز یاد بگیرید و در هر موقعیتی و زمانی که ترجیح می‌دهید برای یادگیری اقدام کنید. با خرید بسته آموزشی زبان انگلیسی انگلیش بای رز نیازی به ماندن در ترافیک ندارید تا خودتان را به مراکز شهرها رسانده و در یک کلاس آموزشی معتبر شرکت کنید.
فرقی نمی‌کند که در کدام شهر کشور سکونت داشته باشید، در مراکز شهرها، روستاها، شهرستان‌ها و…. در هر صورت امکان خرید این پکیج را خواهید داشت.

ویژگی‌های بهترین پک آموزش زبان انگلیسی

پیش از انتخاب و خرید پکیج آموزشی زبان انگلیسی باید با ویژگی‌های این محصولات آشنا شوید تا بهترین بسته‌ها را برای خرید در نظر بگیرید. همان‌طور که می‌دانید یاد گرفتن زبان انگلیسی از جذابیت خاصی برخوردار شده و اقدامی هیجان انگیز به نظر می‌رسد.
انتخاب بهترین پکیج آموزش زبان نیز می‌تواند به جذابیت‌های یادگیری اضافه کند و نقش قابل توجهی در تجربه یادگیری و میزان پیشرفت و موفقیت‌های شما داشته باشد. به همین دلیل باید با ویژگی‌های بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی آشنا شوید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها اشاره شده است.

  • داشتن محتوای کامل و جامع

بدون شک بهترین پکیج یادگیری زبان انگلیسی کامل‌ترین بسته آموزشی و کارآمدترین این محصولات است. به گونه‌ای که تمامی جنبه‌ها و ابعاد زبان انگلیسی را پوشش داده و شامل دروس، تمرین‌ها، فعالیت‌ها، منابع متنوع و….. باشد.
به همین دلیل با خرید و استفاده از آن به این اطمینان دست پیدا خواهید کرد که تمامی مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن و…. را یاد گرفته و یا تقویت ساخته‌اید.

  • سازماندهی مطالب و سطح بندی

در حال حاضر موسسه‌ها و مراکز زیادی در کشور در زمینه طراحی و ارائه پکیج آموزش زبان انگلیسی با فیلم و تصاویر ویدیویی مشغول به فعالیت هستند و محصولات متنوعی را در اختیار علاقمندان و زبان آموزان قرار می‌دهند.
با این حال تمامی این بسته‌ها نمی‌توانند بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا سطوح متوسط و پیشرفته باشند. چراکه تمامی آن‌ها دارای ویژگی سازماندهی مطالب و سطح‌بندی نیستند.
توجه داشته باشید که وجود این ویژگی در این محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد. چراکه کمک می‌کند تا یک ساختار طبقه‌بندی شده، منطقی و سلسله مراتبی شکل بگیرد. با کمک چنین بسته‌هایی علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی می‌توانند یادگیری‌های خود را بهینه‌تر ساخته و روند آموزشی خود را تسریع و تسهیل گردانند.
حواستان به این نکته هم باشد که بهترین پکیج آموزش فشرده زبان انگلیسی، زبان آموزان مختلف را دسته‌بندی کرده و مطابق با سطوح یادگیری و دانش و اطلاعات آن‌ها برایشان درس و محتوا در نظر گرفته است.

  • تنوع متون و تعاملات کافی

پیش از انتخاب دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی و خرید بهترین پکیج آموزشی باید به ویژگی مهم دیگری نیز دقت داشته باشید و آن ویژگی، تنوع منابع و فعالیت‌ها و از سوی دیگر میزان تعاملات، فعالیت‌های گروهی و….. است.
تنوع موجود در بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی شامل کتاب‌های گوناگون بوده و فیلم‌ها و پادکست‌های مناسب، تمرین‌های متنوع و بازی‌های تعاملی را در بر می‌گیرد. با خرید بهترین این بسته‌ها به منبع جامع و کاملی از فعالیت‌های گروهی دسترسی خواهید داشت و منابع آنلاین را مورد استفاده قرار خواهید داد.
بسترهای گوناگون ارتباطی مانند انجمن‌ها و یا گروه‌های گفتگو و چت در پکیج نیز می‌توانند به شما کمک کنند تا عمق بیشتری به یادگیری‌های خود ارائه دهید.

  • وجود فناوری و ابتکار در پکیج

نمی‌توان از ویژگی‌های بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از سطوح مبتدی تا پیشرفته صحبت کرد اما هیچ سخنی از فناوری در این بسته‌ها و دوره زبان انگلیسی و ابتکار و خلاقیت در آن‌ها به میان نیاورد. چراکه وجود این ابتکارها و نوآوری‌ها کمک می‌کند تا یادگیری سریع‌تری اتفاق بیفتد و از سوی دیگر در مدت زمان‌های بیشتری در ذهن زبان آموزان باقی بماند.
به همین دلیل پیش از انتخاب و خرید بسته جامع و کامل آموزشی زبان انگلیسی به این ویژگی مهم دقت داشته باشید و آن‌هایی را انتخاب کنید که بیش از سایرین دغدغه نوآوری، به روز بودن و فناوری را داشته‌اند و به این ترتیب یک بسته آموزشی نوآورانه و متناسب با تکنولوژی‌های روز طراحی و تدوین نموده‌اند.
هرچه استفاده از ابزارهای نو و فناوری‌های پیشرفته در پکیج بیشتر باشد، امکان ارتقاء تجارب و یادگیری‌ها را افزایش بیشتری خواهد داد. چنین پکیجی به شما کمک می‌کند تا از کمترین منابع بیشترین استفاده و بهره‌وری را به عمل آورید.
از مهمترین تکنولوژی‌های خلاقانه به کار رفته در بسته‌های آموزشی زبان انگلیسی می‌توان به نرم‌افزارها اشاره کرد و یا برنامه‌های موبایلی را نام برد. پلتفرم‌های آنلاین و تجهیزات و ابزارهای تعاملی نیز می‌توانند در یادگیری زبان انگلیسی به شیوه‌ای ساده و اصولی به کمکتان بیایند.

  • ارتباطات و پشتیبانی

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های بسته آموزشی مناسب زبان انگلیسی، بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی مناسب، ارتباطات موثر و پاسخگویی سریع و آسان است. در واقع زبان آموزان باید بتوانند پس از خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی به ساده‌ترین شکل ممکن با مربیان خود ارتباط و تعامل برقرار کنند و یا به مشاورین آموزشی دسترسی آسانی داشته باشند.
این افراد باید بتوانند هرگونه دغدغه و یا مشکلات و سوالات خود را به راحت‌ترین شکل ممکن با واحد پشتیبانی و کارشناسان در میان بگذارند و خدمات مناسبی دریافت کنند.
از سوی دیگر این بسته‌ها باید به نحوی طراحی و تدوین شده باشند که از امکان به روز رسانی در محتوا و منابع برخوردار باشند تا مطابق با نیازهای روز زبان آموزان بوده و دغدغه‌های جدید آن‌ها را پاسخ دهند.

  • قیمت و هزینه مناسب

پیش از خرید پکیج آموزشی زبان انگلیسی مانند دیگر خریدهایی که انجام می‌دهید باید به هزینه و قیمت قابل پرداخت برای آن نیز دقت داشته باشید.
لازم است بدانید که قیمت این پکیج با توجه به مزایای قابل توجهی که نصیبتان می‌کند کاملاً مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده و با محتوای عرضه شده، کیفیت محصول و….. هماهنگی دارد. پس از این لحاظ نیز خیالتان آسوده باشد.
پیش از خرید این بسته و به منظور دریافت نتیجه بهتر به چند نکته مهم نیز توجه داشته باشید. برای نمونه در ابتدا هدف خود از یادگیری این زبان را مشخص سازید تا برنامه‌ریزی منظمی داشته باشید.
پس از آن یک برنامه زمانی دقیق تنظیم کنید و ساعت‌هایی را برای یادگیری مشخص ساخته و به برنامه خود عمل کنید. هر روز یک مدت زمان مشخص را به مطالعه پکیج آموزش زبان انگلیسی انگلیش بای رز اختصاص دهید.

بازگشت
مشاوره در واتساپ
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام