آموزش زبان از صفر

آموزش زبان انگلیسی با متد جدید؛ راه حلی تازه برای زبان آموزان

افراد مختلف با دلایل متفاوت اقدام به ثبت نام در کلاس‌های زبان می‌کنند. زبان آموزشی هم فرآیندی است که یادگیری در آن به شیوه آموزش و استاد کلاس وابستگی شدیدی دارد. فرقی ندارد با چه هدفی به دنبال یادگیری زبان هستید کسب موفقیت و یادگیری یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. توجه داشته باشید که روش تدریس در همه کلاس‌ها یکسان نخواهد بود و وابسته به آن که محیط آموزشی دارای چه امکاناتی باشد و این که سطح دانش آموزان کلاس در چه حد و اندازه‌ای باشد روش‌ها و شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی متفاوت خواهد بود. در این مقاله از وب سایت انگلیش بای رز قصد داریم در رابطه با آموزش زبان انگلیسی با متد جدید اطلاعاتی را ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

روش های یادگیری زبان انگلیسی در متد جدید

انتخاب روش و متد مناسب آموزشی برای یادگیری زبان از آن دست مواردی است که باید قبل از شرکت کردن در یک کلاس آموزشی به آن توجه داشته باشید. آگاهی داشتن از سبک آموزش و همچنین روش تدریس استاد کلاس می‌تواند تا حد زیادی به شما در موفقیت و رسیدن به آن کمک کند. به نظر شما بهترین روش تدریس زبان انگلیسی چیست و به چه صورت باید پیاده سازی شود و همچنین بهترین مدرس زبان انگلیسی چه کسی است؟

یادگیری ویدئو زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به روش مستقیم

این روش اولین بار در سال 1900 در فرانسه و آلمان پیاده سازی شد. این روش به سربازان کمک کرد که بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن یادگیری زبان را انجام دهند. این روش دقیقا همان روش تدریس معمولی است که از آن برای یادگیری دیگر زبان‌ها نیز استفاده می‌شود.

در این ایده شیوه پیاده سازی به این صورت است که زبان آموزان تنها باید از زبانی استفاده کنند که در حال یادگیری آن هستند. تمرکز اصلی این نوع از شیوه تدریس زبان را هم می‌توان یادگیری بر اساس تمرین دانست. در حال حاضر روش مستقیم در کلاس‌های درس به این صورت پیاده سازی می‌شود که دانش آموزان پس از استاد کلاس به تکرار جمله بیان شده می‌پردازند. به این صورت می‌توانند در کمترین زمان ممکن با تلفظ کلمات و شیوه بیان آن در جملات آشنا شوند.

روشی دیگری وجود دارد که از همان زیر شاخه‌های روش آموزش زبان به صورت مستقیم است که با عنوان روش Berlitz مشهور است. در این روش دانش آموز باید در محیط واقعی قرار گیرد. درست است که این روش‌ها را نمی‌توان جزو روش‌های آموزش زبان انگلیسی با متد جدید در نظر گرفت اما توجه داشته باشید که در حال حاضر هم این روش مورد استفاده بسیاری از آموزشگاه‌های زبان انگلیسی معتبر سراسر کشور است.

آموزش زبان انگلیسی به روش صوتی

این روش آموزش زبان انگلیسی مانند روش مستقیم است با این تفاوت که در این شیوه آموزش به جای تمرکز کردن روی لغات، روی آموزش گرامر و ساختار زبانی تمرکز می‌شود. از آنجایی که در این شیوه زبان آموزی برای پیشرفت از برخورد منفی استفاده می‌شود به این روش نام ارتشی را هم داده‌اند. درست مانند ارتش که اگر کسی کار خطایی را مرتکب شود باید تنبه شود.

آموزش زبان انگلیسی با روش پیشگویی

این روش بیش از هر چیزی روی محیط و محل آموزش زبان تمرکز دارد، در این روش که بیشتر شبیه به یک نظریه است، روی باورهای دانش آموزان کار می‌شود. در این روش سعی می‌شود که دانش آموزان مسئولیت پذیر باشند و به این صورت فرآیند زبان آموزشی را یاد بگیرند. در این روش یادگیری می‌توان یادگیری کتاب 4000 واژه زبان را در سریع‌ترین زمان ممکن یاد گرفت.

آموزش زبان انگلیسی به روش سکوت

 در این روش بیش از هر چیز دیگری روی استقلال دانش آموزان تاکید می‌شود. در این شیوه آموزش معلم صرفا نقش یک راهبر را بر عهده دارد و دانش آموزان بیشترین فعالیت را خواهند داشت. در این روش همان طور که از اسمش پیداست معلم کمترین صحبت را می‌کند و به جای آن دانش آموزان اقدام به بررسی موارد مختلف می‌کنند.

در این روش می‌توان به خوبی توجه و تمرکز بر یادگیری تلفظ و قواعد را شاهد بود. این روش آموزش زبان را می‌توان یک روش آموزش زبان انگلیسی با متد جدید در نظر گرفت.

روش آموزش متکی بر لغات

یکی دیگر از شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی با متد جدید را می‌توان روش یادگیری با تکیه بر لغات در نظر گرفت. از این روش می‌توان به خوبی برای یادگیری لغات به ویژه کتاب 504 واژه ضروری زبان استفاده کرد. در این روش یادگیری بیش از هر مورد دیگری روی یادگیری لغات تمرکز دارد.

آموزش زبان به وسیله انجام تکالیف

در این روش آموزشی آنچه بیش از هر روش دیگری می‌تواند به شما کمک کند، حل کردن تکالیف خواهد بود. تعیین میزان تکالیف بر عهده معلم خواهد بود و وابسته به میزان فشردگی درس می‌تواند حجم تکالیف کم یا زیاد باشد.

آموزش زبان انگلیسی با متد جدید

پکیج آموزش زبان انگلیسی انگلیش بای رز

گروه آموزشی انگلیش بای رز با سال‌ها تجربه در امر آموزش تا کنون توانسته‌ است آموزشی‌های مختلفی را به صورت ویدیویی تهیه و تولید کنید، آموزش‌های نظیر آموزش مبتدی زبان انلگیسی، آموزش لغات ضروری زبان انگلیسی و غیره. برای خرید پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی می‌توانید به صفحه پکیج‌های وب سایت انگلیش بای رز مراجعه کنید. تضمین می‌شود که با استفاده از آموزش زبان انگلیسی با متد جدید که در پکیج‌ها رعایت شده است، به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهید توانست زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

آنچه در این مقاله عنوان کردیم

ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی وب سایت انگلیش بای رز با مفهومی با عنوان آموزش زبان انگلیسی با متد جدید پرداختیم، گفتیم که یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به وسیله روش‌های مختلفی انجام شود. توجه به شیوه یادگیری باعث خواهد شد که شما در رسیدن به هدف خود مسمم‌تر و همچنین بهتر عمل کنید. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی حتما به شیوه آموزش و تسلط استاد به آن شیوه توجه داشته باشید چرا که این موضوع می‌تواند کمک شایانی به یادگیری سریع شما کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

مطالب مشابه با آنچه مطالعه کردید

نظرات شما درباره این مطلب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بازگشت
مشاوره در واتساپ
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام