آموزش زبان انگلیسی با اخبار

آموزش زبان با اخبار انگلیسی | تقویت مکالمه و لغات زبان انگلیسی

یادگیری زبان انلگیسی شیوه‌های مختلفی را شامل می‌شود. یکی از راهکارهایی که می‌توانید به وسیله آن به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. دنبال کردن اخبار به دلیل کشش زیاد آن یکی از برنامه‌هایی است که عموما تمامی افراد در طول روز مدتی را برای دیدن آن اختصاص می‌دهند. این اخبار می‌تواند در زمینه‌های مختلفی باشد. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای ارائه اخبار وجود دارد از اخبار تصویری تلویزیون‌های کشورهای مختلف گرفته تا اخبارهایی که به صورت پادکست تولید و ارائه می‌شوند. به دلیل آن که اخبار برای عموم افراد تولید می‌شود، عموما لحن و لهجه گوینده اخبار بسیار بسیار ساده است که فهم آن برای تمامی افراد آسان خواهد بود.   یادگیری زبان با اخبار است. این روش آموزش آنلاین زبان دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه این مقاله از وب سایت انگلیش بای رز به مزیت‌های آن خواهیم پرداخت، با ما در وب سایت انگلیش بای رز همراه باشید.

همان طور که گفته شد در اخبار عموما از اصطلاحات و مواردی استفاده می‌شود که بین عموم افراد رایج است. به همین دلیل می‌توان این منبع یادیگری زبان انلگیسی را بهترین منبع برای یادگیری شیوه گفتاری افراد انگلیسی زبان در نظر گرفت. در این مطلب کوشیده‌ایم تا با معرفی کردن چند منبع عالی خبر کمی به شما در زمینه تقویت زبان انلگیسی شما کمک کنیم.

آموزش زبان انگلیسی با اخبار

سطح منبع باید مناسب با سطح دانش زبان شما باشد

نکته‌ای که باید به آن توجه کافی داشته باشید آن است که شما باید منبعی را برای یادگیری انتخاب کنید که خیلی با سطح دانش شما تفاوت نداشته باشد. به عنوان مثال تماشای اخبار یک رشته خاص ورزشی که شما در آن هیچگونه سر رشته‌ای ندارید نمی‌تواند باعث شود که شما  چیزی از آن یاد بگیرد. به جای آن می‌توانید با فیلتر کردن موارد مختلف مانند دسته بندی اخبار یادگیری خود را بیشتر کنید.

به طور مثال اگر شما در حال تحصیل در رشته کامپیوتر هستید بهتر است اخبار موجود در رابطه با این موضوع را دنبال کنید، دلیل این امر آن است که شما با واژگان تخصصی این حوزه به خوبی آشنا هستید همین امر باعث می‌شود که علاوه بر آن که دانش تخصصی شما بالا می‌رود شما تمایل بیشتری برای تماشای برنامه‌های بعدی داشته باشید.

معرفی چند منبع خبری مناسب برای یادگیری زبان

عموما نشریاتی که به منتشر کردن اخبار مشغول هستند میزان هزینه‌ اندکی برای مجله خود از شما دریافت می‌کنند. اما نیازی به استفاده از این منابع خبری نیست، شما به راحتی می‌توانید با مراجعه کردن به وب سایت‌های همین شرکت‌ها خبرهای دست اول را به صورت رایگان در آنجا مطالعه نمایید.

 

فرض کنید شما قرار است 4000 واژه ضرروی زبان انگلیسی را مورد مطالعه قرار دهید بهترین کار آن است که این واژگان را در جملات و همچنین متن‌های رسمی منتشر شده یاد بگیرد. به همین منظور پیشنهاد می‌شود پس از آن که با این 4000 واژه آشنایی لازم را داشتید، برای به خاطر سپاری و همچنین نحوه کاربرد این واژگان آن‌ها را در متن‌های خبری دنبال کنید. به این صورت شما خواهید توانست در مدت زمان کوتاهی به صورت کامل به 4000 واژه ضروری زبان مسلط شوید.

وب سایت خبری E-News

یکی از وب سایت‌های مناسب که می‌توانید از طریق آن به یادگیری زبان با اخبار مانند یک پکیج آموزش مکالمه زبان انگلیسی برپردازید، وب سایت e-news است. این وب سایت را می‌توان یکی از عالی‌ترین وب سایت‌هایی در نظر گرفت که به امر آموزش زبان انگلیسی با اخبار می‌پردازد. این وب سایت اخبار را به صورت هفتگی منتشر می‌کند. این وب سایت برای آموزش زبان انگلیسی در از سطح مبتدی تا پیشرفته مناسب خواهد بود.

در این وب سایت همچنین شما خواهید توانست کلمات مهم به کار رفته در متن خبر را به همراه معانی آن‌ها مشاهده کنید. نکته جالبی که در رابطه با اخبار این وب سایت وجود دارد آن است که متن خبری منتشر شده توسط این وب سایت به صورت صوتی نیز منتشر می‌شود و شما می‌توانید برای یادگیری بیشتر از این متن خبر نیز استفاده کنید. خبرها تحت پوشش این وب سایت بسیار متنوع است و شما با هر زمینه تحصیلی به راحتی خواهید توانست فرآیند یادگیری زبان با اخبار را در این وب سایت پیگیری کنید.

وب سایت the times

این وب سایت نیز با ارائه اخبار به زبان ساده و همچنین روان یکی از مناسب‌ترین وب سایت‌هایی است که می‌توانید یادگیری زبان با اخبار را از آن شروع کنید. این وب سایت با ارائه روش‌هایی نوین باعث شده است که یکی از بهترین و مناسب‌ترین وب سایت‌ها در زمینه یادگیری زبان با اخبار باشد.

افراد مبتدی در این سایت می‌توانند با مراجعه کردن به بخش دیکشنری وب سایت تایمز به یادگیری 5 لغت از زبان انگلیسی(مانند پکیج 504 واژه زبان انگلیسی)به صورت روزانه دست پیدا کنند. همچنین این وب سایت با راه اندازی بخش خبر  نامه خود باعث شده است که مخاطبان مختلفی به سراغ آن بیایند. شما با عضویت در این خبر نامه به راحتی می‌توانید از جدیدترین اخبار روز آگاه شوید.

آموزش زبان با بهترین مدرس

این وب سایت نظیر وب سایت معرفی شده در بالا دارای پوشش گسترده‌ای از اخبار است. مواردی از قبیل خبرهای بهداشتی، آموزشی، قانون، سرمایه گذاری، کار و … از جمله مواردی است که می‌توانید در خبرهای این وب سایت مشاهد کنید.

روزنامه الکترونیک the Skimm

این منبع یادگیری زبان با اخبار یک روزنامه الکترونیک است. این روزنامه به صورت روزانه به مهم‌ترین و اصلی‌ترین خبرهایی که پردازد که در دنیا در حال رخ دادن است. شما با استفاده از این روزنامه الکترونیک می‌توانید به صورت روزانه یک خلاصه‌ای از اخبار دنیا را در اختیار داشته باشید.شما از این روش می توانید برای آموزش زبان انگلیسی در خانه استفاده کنید.

بزرگ‌ترین مزیت این مجله را نسبت به وب سایت‌هایی بالا می‌توان شیوه نگارش عالی آن در نظر گرفت. گاهی برخی از اخبار بی اهمیت به شیوه‌ای نگارش شده‌اند که می‌تواند شما را جذب خود کند.

آنچه در این مقاله به آن پرداختم

ما در این مقاله از وب سایت آموزش زبان انگلیسی انگلیش بای رز سعی کردیم در رابطه با شیوه یادگیری زبان با اخبار اطلاعاتی را بیان کنیم. گفتیم که به دلیل آن که اخبار در حال حاضر یکی از  بهترین منابع برای یادگیری است، شما می‌توانید علاوه بر آن که به یادگیری زبان مشغول هستید، در زمینه تخصصی مورد نظر خود اطلاعات کاملی به دست آورید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

مطالب مشابه با آنچه مطالعه کردید

نظرات شما درباره این مطلب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بازگشت
مشاوره در واتساپ
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام