یادگیری ویدئو زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی تصویری در چند کام آسان

آموزش زبان انگلیسی در حال حاضر برای همه افراد یک ضرورت و یک اصل مهم شده است. دیگر مثل گذشته نیست که یادگیری زبان تنها برای عده‌ای از افراد خاص جامعه میسر باشد. با روی کار آمدن آموزشگاه‌های مختلف و همچنین شیوه‌های گوناگون، یادگیری زبان انگلیسی در حال حاضر برای تمام افراد عاشق یادگیری این زبان شیرین فراهم شده است. در این مقاله از وب سایت انگلیش بای رز قصد داریم در رابطه با آموزش زبان انگلیسی تصویری اطلاعاتی به شما بدهیم. در این مقاله خواهیم گفت چرا یادگیری زبان با تصاویر و ویدیو بهتر از هر روش دیگری به روند پیشرفت شما کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید.

یادگیری در کودکان را می‌توان بهترین نوع یادگیری در نظر گرفت. کودکان قبل از آشنا شدن با واژه‌ها  با تصویر آن محصول یا شی آشنا می‌شوند. به همین دلیل می‌توان گفت که کودکان بهترین و عالی‌ترین شیوه یادگیری را دارند. اگر بخواهیم در رابطه با ذهن سخن به میان آوریم لازم است در رابطه با عملکرد ذهن اطلاعاتی را بیان کنیم.

آموزش زبان ویدئویی

ذهن انسان چگونه عمل می‌کند؟

پس از دیدن هر تصویر یا شنیدن یک واژه ذهن به صورت ناخودآگاه اقدام به جستجو در پیشینه دیداری می‌کند. این بدان معنا است که شما تنها با شنیدن واژه آب به یاد تصویری از آب می‌افتید. ذهن برای به خاطر سپردن هر موردی سعی می‌کند در مرحله اولیه ارتباطی در دیده‌ها و شنیده‌های قبلی پیدا کند. اگر در رابطه با این موضوع اطلاعاتی در ذهن شما بود یک رشته ارتباطی بین واژه یا مفهوم بیان شده و آن تصویر ایجاد می‌شود. هرچه این تصاویر و تارهای ارتباطی در ذهن شما بیشتر شکل بگیرد می‌توان گفت شما ذهن فعال‌تر و پویا‌تری خواهید داشت.

موارد مطرح شده چه ارتباطی با زبان آموزی داشت؟ همان طور که گفته شده آموزش به شیوه کودکان بهترین شیوه آموزش است. پس می‌تواند نتیجه گرفت که تصویر سازی در آموزش آنلاین زبان می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد. فرض کنید قرار است کتاب 4000 واژه زبان انگلیسی را حفظ کنید، روخوانی صرف از روی کتاب هیچ کمکی به شما برای حفظ کردن این واژگان نخواهد کرد، بهترین کار تصویر سازی است. اگر واژه‌ای را می‌خواهید عمیقا یاد بگیرید باید ارتباطی میان دانسته‌ها و آن واژه برقرار کنید و می‌توان گفت بهترین ارتباط استفاده از تصویر سازی است.

آموزش زبان انگلیسی تصویری به شما کمک می‌کند تا به شیوه یک کودک به یادگیری زبان انگلیسی مشغول باشید. یعنی شما در ابتدا تصویری خواهید دید و بعد از آن با واژه و مفهوم آن آشنا خواهید شد. پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان را مطالعه کنید. 

ویژگی‌های آموزش زبان انگلیسی تصویری

حال که با اهمیت این گونه از آموزش زبان آشنا شدید بگذارید کمی در رابطه با ویژگی‌های این گونه از آموزش زبان اطلاعاتی به شما ارائه دهیم. آموزش زبان انگلیسی تصویری با تلفظ یکی از جالب‌ترین شیوه‌های آموزشی تلفظ در زبان انگلیسی است. به گونه‌‌ای که شما با تصویر سازی خواهید توانست تلفظ و شیوه ادا کردن یک کلمه را به خوبی یاد بگیرید. در ادامه در رابطه با این ویژگی‌ها اطلاعات بیشتری خواهیم گفت.

یادیگری سریع و آسان

همان طور که گفته شد یادگیری زبان به شیوه تصویری یا ویدیویی به شما کمک خواهد کرد یادگیری سریع و آسانی داشته باشید. از خاطر نبرید که این ویژگی ذهن تمام انسان‌ها است و تنها به یک دسته خاص از آدم‌ها مربوط نمی‌شود. فرض کنید قرار است پکیج مکالمه زبان انگلیسی را شروع کنید. بهترین کار آن است که این پکیج را با یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود شروع کنید. به این صورت خواهید توانست مکالماتی که در این پکیج‌ها به عنوان تمرین به شما داده می‌شود را به راحتی با این شخص تمرین کنید.

یادگیری در منزل بدون رفت و آمد

دومین ویژگی آموزش انگلیسی تصویری را می‌توان رهایی از شرکت در کلاس‌های حضوری زبان در نظر گرفت. در این شیوه شما در منزل می‌توانید آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنید و به مراحل بالای آموزش زبان برسید.

اگر نیاز به تهیه ویدئو آموزش زبان انلگیسی مقدماتی دارید می‌توانید از پکیج‌های تهیه شده به وسیله گروه آموزشی انگلیش بای رز استفاده کنید. ما در این پکیج‌ها سعی کرده‌ایم علاوه بر ارائه مطالب کاربردی بهترین شیوه آموزش زبان را در این پیکج‌ها پیاده سازی کنیم. برای خرید می‌توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید که لینک آن ها در ادامه آمده است. 

پکیج اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی

هزینه کمتر یادیگری بیشتر

اگر سری به آموزشگاه‌های حضوری آموزش زبان زده باشید احتمالا خواهید فهمید که یادگیری زبان به صورت حضوری و شرکت در کلاس‌ها برای شما به چه میزان زیادی آب خواهد خورد. استفاده از آموزش زبان انگلیسی به صورت ویدیویی نه تنها باعث خواهد شد که هزینه‌ای کمتر در قبال یادگیری زبان ارائه دهید بلکه باعث می‌شود شما رشد فراوانی در زبان آموزشی خود شاهد باشید. کافی است یک بار این مورد را امتحان کنید.

یادگیری ویدئو زبان انگلیسی

معرفی پکیج آموزش زبان انگلیش بای رز

وب سایت انگلیش بای رز با ارائه آموزش‌های ویدیویی زبان انگلیسی سعی دارد، زبان آموزی را از شیوه سنتی آن خارج کند و شیوه‌ای نوین برای یادگیری زبان را برای شما همراهان گرامی ارائه دهد. برای اطلاع از پکیج‌ها و همچنین قیمت پکیج‌های آموزش زبان می‌توانید به صفحه آموزش زبان انلگیسی مراجعه کنید و آموزش زبان انگلیسی تصویری مناسب خود را انتخاب کنید.

آنچه در این مقاله در پی آن بودیم

در این مقاله از سری مقالات آموزشی وب سایت انگلیش بای رز سعی کردیم اطلاعات کاملی در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری به شما همراهان ارائه دهیم. گفتیم که ذهن انسان به  این صورت برنامه ریزی و طراحی شده است که مفاهیم بیان شده در قالب تصویر را به صورت بهتری می‌تواند یاد بگیرد. از ویژگی‌ها و برتری‌های آموزش زبان انگلیسی به صورت ویدیوی و تصویری گفتم و عنوان کردیم شما با تهیه یک پکیج آموزش زبان انگلیسی به راحتی خواهید توانست در مدت زمان کوتاهی به سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی برسید. اگر در رابطه با موضوعات مطرح شده سوالی داشتید می‌توانید با شماره‌های درج شده در صفحه تماس با ما و یا در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

مطالب مشابه با آنچه مطالعه کردید

نظرات شما درباره این مطلب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بازگشت
مشاوره در واتساپ
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام