مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس بهتر است؟

اگر قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را داشته باشید حتما می‌دانید که یکی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز مدرک آزمون آیلتس یا تافل با نمره بالا خواهد بود. بسیاری از متقاضیان آزمون آیلتس زمان و هزینه‌های بسیاری را برای شرکت در دوره‌های حضوری تخصصی صرف می‌کنند. ما در این مقاله از انگلیش بای رز استفاده از دوره‌های آنلاین و آموزش مکالمه زبان در خانه را به عنوان جایگزینی بهتر برای دوره‌های حضوری معرفی خواهیم کرد. در ادامه به بررسی بیش‌تر آزمون آیلتس و همچنین مزایای استفاده از دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس خواهیم پرداخت.

اهمیت کسب مدرک آیلتس در ایران و کشورهای خارجی

آزمون آیلتس (IELTS) آزمونی برای سنجش مهارت‌های زبان انگلیسی افراد است. با شرکت در این آزمون چهار مهارت زبان انگلیسی شما، یعنی مهارت شنیداری (Listening)، گفتاری (Speaking)، خواندنی (Reading) و مهارت نوشتاری (Writing) سنجیده می‌شوند. در پایان آزمون پس از محاسبه نمرات هر بخش نمره پایانی محاسبه شده و مدرک آزمون آیلتس به شما تعلق خواهد گرفت. نمره پایانی درج شده در مدرک شما از 10 محاسبه می‌شود که البته بالاترین نمره کسب شده در این آزمون 9 است. اگر قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید، توصیه می‌شود که از دوره‌های تخصصی این آزمون برای کسب نمره بالاتر استفاده کنید. بسیاری از زبان آموزان با هدف کسب نمره بالا در آزمون آیلتس زمان قابل توجهی را صرف مطالعه زبان انگلیسی و تقویت مهارت‌های چهارگانه می‌کنند. اما چه چیزی موجب محبوبیت بالای این آزمون بین‌المللی می‌شود؟ برخی از مزایای کسب مدرک آیلتس عبارت است از:

فرصت‌های شغلی ایده‌آل

یکی از مهم‌ترین دلایلی که موجب تمایل افراد به شرکت در آزمون آیلتس می‌شود، برخورداری از فرصت‌های شغلی بهتر است. بسیاری از افراد قصد کار در کشورهای خارجی و انگلیسی زبان مانند کانادا یا آمریکا و استرالیا را دارند. داشتن مدرک آیلتس با نمره بالا یکی از مهم‌ترین ملاک‌ها برای پذیرش در این کشورها و اخذ ویزا است. در ایران نیز داشتن مدرک آیلتس با نمره بالا برای موقعیت‌های شغلی گوناگون امتیازی عالی محسوب می‌شود. زیرا با ارائه مدرک آیلتس مهارت بالای خود در زبان انگلیسی را نشان می‌دهید.

راه‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس

مهاجرت

از دیگر دلایلی که افراد بسیاری را برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس تشویق می‌کند، قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان است. واضح است که یکی از الزامات مهاجرت و ادامه زندگی در کشورهای انگلیسی زبان تسلط کافی بر زبان انگلیسی است. به همین دلیل یکی از ابتدایی‌ترین مواردی که به آن نیاز خواهید داشت مدرک آیلتس برای نشان دادن مهارت شما در این زبان است. اگر زمان کافی برای شرکت در دوره‌های تخصصی آیلتس را ندارید، می‌توانید از دوره‌های معتبر آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس استفاده کنید.

تحصیل

سومین دلیلی که موجب تمایل دانش‌آموزان و دانشجویان به شرکت در آزمون آیلتس می‌شود قصد تحصیل در کشورهای خارجی انگلیسی زبان است. بسیاری از دانشجویان به ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان علاقه دارند و به دلایل متعدد به دنبال فرصتی برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی هستند. یکی از مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین مدارکی که برای اخذ ویزای تحصیلی به آن نیاز خواهید داشت مدرک آیلتس یا تافل است.

 هر یک از دانشگاه‌های خارجی نمره‌ای را به عنوان حداقل مورد نیاز برای پذیرش دانشجویان غیر انگلیسی زبان اعلام می‌کنند. اگر دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نموده‌اید، بهتر است به حداقل نمره مورد نیاز توجه کرده و برای کسب آن در آزمون تلاش کنید. علاوه بر این اگر دانشجو هستید، حتما مي‌دانيد كه بسياري از منابع و جزوات استفاده شده در دانشگاه‌ها به زبان انگليسي تاليف شده‌اند و ترجمه‌هاي مناسبي براي آن‌ها يافت نخواهد شد. در چنين شرايطي مهارت‌هاي شما در زبان انگليسي به شما كمك خواهند كرد.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس

همان‌طور كه پیش‌تر گفتیم شرکت در دوره‌های تخصصی آزمون آیلتس برای قبولی و اخذ نمره مناسب در این آزمون راه حلی بسیار مناسب است. بسیاری از زبان آموزان یا متقاضیان برای قبولی در این آزمون هزینه‌ قابل توجهی که در نظر می‌گیرند. اما ممکن است بسیاری از متقاضیان زمان و هزینه کافی برای شرکت در دوره‌های حضوری را نداشته باشند. در این زمان یکی از بهترین راه‌ حل‌ها استفاده از آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس خواهد بود. استفاده از آموزش‌های آنلاین مزایای بسیاری به همراه خواهد داشت که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

تناسب سرعت آموزش با سرعت یادگیری

یکی از مهم‌ترين مزاياي شركت در دوره‌هاي آموزش آنلاين زبان انگليسي آيلتس برقراري تعادل ميان آموزش و يادگيري است. با استفاده از دوره‌هاي آنلاين و یا حتی استفاده از نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی ديگر نگران عقب ماندن از جريان كلاس به دليل مشغله‌هاي خود نخواهيد بود. مي‌توانيد فيلم كلاس را ضبط كرده و در بهترين فرصت مجددا آن را ببينيد تا از يادگيري مبحث مورد نظر اطمينان پیدا کنید.

 آموزش زبان انگلیسی آیلتس

هزینه کم‌تر

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از دوره‌های آنلاین آموزشی صرف هزینه کم‌تر است. همان‌طور که ممکن است بدانید هزینه شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های حضوری آیلتس سرسام‌آور است و بسیاری از متقاضیان توانایی صرف چنین مبالغی را ندارند. بهترین جایگزین شرکت در کلاس‌های آنلاین آیلتس است. با شرکت در این کلاس‌ها علاوه بر راحتی بیش‌تر هزینه کم‌تری را نیز صرف خواهید کرد.

صرفه‌جویی در زمان

اگر دانشجو و یا کارمند باشید حتما به اهمیت زمان خود در طول شبانه روز پی برده‌اید. با توجه به افزایش جمعیت و شلوغی شهرهای بزرگ اشخاص ناچار به صرف زمان بسیاری در ترافیک و در مسیر برای رسیدن به مقصد خود هستند. چنین مسئله‌ای موجب فوت وقت دانشجویان، کارمندان و افراد پرمشغله خواهد شد. اما با استفاده از آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس دیگر مجبور به صرف زمان بسیار برای رسیدن به آموزشگاه خود نخواهید بود. چنین ویژگی‌ای فرصتی طلایی برای کارمندان و افراد پرمشغله است.

به طور خلاصه

همان‌طور که در انگلیش بای رز خواندید، آزمون آیلتس (IELTS) یکی از مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی برای سنجش توانایی‌های افراد در زبان انگلیسی است. بسیاری از افراد با هدف مهاجرت، کار، یا تحصیل در کشورهای خارجی انگلیسی زبان متقاضی شرکت در این آزمون هستند. اگر قصد کسب نمره بالا در آزمون آیلتس را دارید، بهتر است از دوره‌های تخصصی این آزمون استفاده کنید. یکی از بهترین روش‌های آمادگی برای این آزمون، شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس است. با استفاده از دوره‌هاي آنلاين ديگر نيازي به صرف هزينه‌هاي سنگين و زمان بسيار نخواهيد بود. به همين دليل استفاده از اين روش براي افراد پرمشغله گزینه‌ای بسیار مناسب خواهد بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

مطالب مشابه با آنچه مطالعه کردید

نظرات شما درباره این مطلب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بازگشت
مشاوره در واتساپ
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام