آموزش زبان با رمان

آموزش زبان انگلیسی با معرفی چندین رمان کاربردی

رمان‌ها یکی از بهترین مواردی هستند که می‌توانند زبان آموزی ما را با پیشرفت زیادی رو به رو کنند. علاقه و ایجاد علاقه کردن در افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند یکی از مواردی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. روش‌های مختلفی است که می‌توان یه وسیله آن میل و علاقه به یادگیری زبان انگلیسی را در افراد زبان آموز بیشتر کرد. به عنوان مثال می‌توان گفت یادگیری زبان انگلیسی با وسیله فیلم می‌تواند علاوه بر آن که فرد را در زبان آموزی به مراحل بالاتری ببرد، یک ویژگی است که باعث می‌شود فرد با میل و رغبت بیشتری به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد. در ادامه این مقاله به بررسی چند رمان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که رمان‌ها به دلیل داستان وار بودن و همچنین شیوه نگارش ساده، یکی از عالی‌ترین منابع برای یادگیری زبان خواهند بود.

می‌دانیم که روش‌های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد از یادگیری زبان انگلیسی در خانه گرفته تا یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن، همه این موارد می‌توانند به خوبی باعث شوند که شما یادگیری مناسبی در زبان انگلیسی داشته باشید. همان طور که در ابتدای این مقاله عنوان شد رمان‌ها یک منبع عالی برای یادگیری خواهند بود در ادامه این مقاله به معرفی چند رمان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی خواهیم پرداخت. شک نداریم که با خواندن این رمان‌ها شما خود متوجه سطح پیشرفت خود در زبان انگلیسی خواهید شد.

آموزش زبان با رمان

چرا یادگیری زبان انلگیسی با رمان؟

رمان‌ها یکی از عالی‌ترین و جذاب‌ترین کتاب‌هایی هستند که تمام افراد را به سمت خود می‌کشانند. فرقی ندارد که شما در چه زمینه‌ای مشغول به تحصیل و یا کار هستید، بی شک خواندن رمان را تا کنون تجربه کرده‌اید. همان طور که در ابتدای مقاله عنوان شد، ما در زمان زبان آموزی نیاز است که به روش‌هایی زبان آموزی را پیش ببرم که علاوه بر یادگیری باعث شود که در فرد ایجاد انگیزه نیز شود. 

حال روش‌های مختلفی برای یادگیری وجود دارد از یادگیری با فیلم گرفته تا یادگیری 504 واژه ضروری زبان با اخبار، شما می‌توانید با توجه به علاقه خود و همچنین میزان زمانی که قرار است برای یادگیری زبان انگلیسی بگذارید روش مناسب را انتخاب کنید. اما از خاطر نبرید که خواند رمان‌های انگلیسی زبان باعث خواهد شد که شما در عرض مدت زمان بسیار کوتاهی به موفقیت‌های گوناگونی دست یابید. در ادامه به معرفی چند رمان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی خواهیم  پرداخت.

رمان موش‌ها و آدم‌ها

این رمان یک از آثار تحسین شده جان اشتاین بک است. شیوه نگارش و بیان بسیار عالی نویسنده باعث شده است که این رمان به یکی از عالی‌ترین رمان‌ها برای معرفی به عنوان یادگیری زبان تبدیل شود. از آنجایی که داستان این رمان دارای پیچیدگی‌های زیادی نیست، فهم آن برای تمام افراد ساده و راحت خواهد بود. این رمان بیان کننده حوادثی است که در سال 1937 به وقع پیوسته است. در این رمان زیبا مکالمات مختلفی بین شخصیت‌های داستان وجود دارد که باعث شده است این رمان خواننده را به بیشتر خواندن رمان ترغیب کند. اگر شما هم عاشق خواندن رمان به زبان انگلیسی هستید پیشنهاد اول وب سایت انگلیش بای رز کتاب موش‌ها و آدم‌ها است.

رمان همه چیز فرو می‌پاشد

اگر به دنبال رمانی هستید که پس از خواند همچنان گفتگو‌های افراد در گوش شما طنین انداز باشد، خواندن این رمان که اثر بی نظیر چینو آچه است به شما پیشنهاد می‌شود. این رمان شیوه نگارش مدرنی دارد و خواندن آن برای افرادی که در سطح متوسطی از زبان هستند هم ساده و آسان خواهد بود.

جالب است بدانید که این کتاب جزو کتاب‌های پروفروش نیز بوده است. عدم پیچش زیاد در داستان باعث شده است که خواننده‌ای که آشنایی زیادی با زبان انگلیسی ندارد در هنگام مطالعه کتاب دچار مشکلی نشود.

رمان سالار مگس‌ها و یادگیری عمیق زبان

این کتاب را می‌توان یکی از ساده‌ترین کتاب‌هایی دانست که می‌توان برای یادگیری زبان انگلیسی آن را مطالعه کرد. این کتاب بدون هیچ گونه پیچش داستانی و همچنین استفاده از واژگان ساده و روان باعث شده است که خوانندگان بسیاری در سراسر دنیا داشته باشد. شما به خوبی می‌توانید واژگان کتاب 4000 واژه ضروری زبان را در کتاب سالار مگس‌ها مشاهده کنید.

به همین دلیل است که ما اصرار داریم که زبان آموزی خود را باید با فعالیت‌های واقعی زندگی گره بزنید. خواه یا نا خواه شما باید زبان انگلیسی را بیاموزد چه بهتر است که این کار را با چند رمان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی انجام دهید.

آموزش زبان با رمان

رمان زیبای کشتن مرغ مقلد و واژگان ساده زبان انگلیسی

این رمان را می‌توان از دیگر رمان‌ها کمی پیچیده‌تر از لحاظ داستان در نظر گرفت. این رمان یک روایت کننده دارد که آن هم یک دختر 8 ساله است. از آنجایی که این رمان توسط یک راوی 8 ساده در حال روایت است، واژگان به کار رفته در آن بسیار آسان است و می‌توان این رمان را در عین حال که دارای داستانی پیچیده و گیرا است، یک رمان ساده و آسان از لحاظ استفاده کلمات در نظر گرفت.

اگر سطح زبان شما مبتدی رو به متوسط است پیشنهاد می‌کنیم یادگیری زبان با رمان را از زمان زیبای کشتن مرغ مقلد شروع کنید چرا که به راحتی و در مدت زمان کوتاهی خواهید توانست این رمان را به پایان برسانید.

آنچه در این مقاله به بیان آن پرداختیم

ما در وب سایت انگلیش بای رز همواره سعی کرده‌ایم که شیوه‌های مدرن یادگیری زبان را به شما معرفی کنیم. به همین دلیل در این مقاله به معرفی چند رمان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی پرداختیم. رمان‌های معرفی شده در این مقاله علاوه بر آن که جزو رمان‌های درجه یک جهانی است، رمان‌هایی هستند که شما می‌توانید بدون سختی و تقریبا با هر سطح زبانی به خواندن آن‌ها مشغول شوید.

اگر این رمان‌ها را مطالعه کرده‌اید خوشحال می‌شویم نظر شما را در رابطه با این رمان‌ها برای دیگر کاربران سایت بازنشر کنیم.  یا اگر رمان جالب دیگری را می‌شناسید به ما معرفی کنید تا در این مقاله گنجانده شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

مطالب مشابه با آنچه مطالعه کردید

نظرات شما درباره این مطلب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بازگشت
مشاوره در واتساپ
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام